EMV rattaorienteerumises - lühirada 11.06.2011
Lühirada
11.06.2011 Laanemetsa (Toms Veits)
M16  M18  M20  M21  M40  M50  M60 
W16  W18  W21  W40  W50 

M16
7080m 7KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
    1 1 Vacant                                                NA       15:00    
    2 Rando Marrandi                 JOKA                 EST 1507960  15:02    
    3 Markus Harald Pais             West                 EST 1561055  15:04    
    4 Karl Järva                     JOKA                 EST 305144   15:06    
    5 Kristjan Pärn                  Ilves                EST 222136   15:08    
    6 Tõnis Toom                     JOKA                 EST 2012894  15:10    
    7 Vootele Jagomägi               Ilves                EST 2009618  15:12    
    8 Raid Vellerind                 KK Rae Koss          EST 897419   15:14    
    9 Rimmo Rõõm                     Ilves                EST 1394140  15:16    
   10 Märten Henrik Pais             West                 EST 1000008  15:18    
   11 Gregor Soodla                  Ilves                EST 364461   15:20    
   12 Atis Heinols                   ZVOC                 LAT 2016950  15:22    
   13 Andres Rõõm                    Ilves                EST 1394132  15:24    

M18
8080m 9KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   14 1 Vacant                                                NA       14:46    
   15 Olavi Allase                   JOKA                 EST 305146   14:48    
   16 Kristjan Linnus                Peko                 EST 2006426  14:50    
   17 Paul Nestor                    Jõhvikas             EST 223622   14:52    
   18 Martin Liidlein                JOKA                 EST 255862   14:54    
   19 Eriks Gruzde                   Meridians            LAT 201967   14:56    
   20 Jorma Valge                    JOKA                 EST 1006294  14:58    

M20
9360m 10KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   21 Egils Kampuss                  ZVOC                 LAT 1602344  14:33    
   22 Reinis Grende                  Ozons                LAT 1006163  14:35    
   23 Sander Linnus                  Peko                 EST 2006421  14:37    
   24 Edgars Briconoks               OK Kāpa              LAT 2006400  14:39    
   25 Taaniel Tooming                Kobras               EST 505570   14:41    
   26 Asso Kesaväli                  Rakv                 EST 997904   14:43    

M21
12950m 15KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   27 1 Vacant                                                NA       14:00    
   28 Aldo Mett                                           EST 305880   14:02    
   29 Ain Fjodorov                   Otepää               EST 1303006  14:04    
   30 Marek Karm                     KEKRSK               EST 500764   14:06    
   31 Rain Lond                      CC Rota Mobilis      EST          14:08    
   32 Aliaksei Shylak                SKO ORION            BLR 250514   14:10    
   33 Markus Puusepp                 Võru                 EST 1603783  14:12    
   34 Janis Malcans                  OK Kapa              LAT 201930   14:14    
   35 Mārtiņš Lasmanis                                    LAT 641211   14:16    
   36 Margus Marrandi                JOKA                 EST 731117   14:18    
   37 Erik Aibast                    Tammed               EST 505572   14:20    
   38 Riivo Roose                                         EST 897396   14:22    
   39 Petras Andrasiunas             S-Sportas            LTU 501169   14:24    
   40 Kuno Rooba                     Rakv                 EST 1391140  14:26    
   41 Vaidas Jurgaitis               S-Sportas            LTU 501196   14:28    
   42 Tuomo Tompuri                  OH                   FIN 1602149  14:30    
   43 Henrikas Antanavicius          S-Sportas            LTU 1603152  14:32    
   44 Alar Viitmaa                   Lehola               EST 897399   14:34    
   45 Maxim Zhurkin                  ORIENTA-VELO         RUS 535151   14:36    
   46 Lauri Malsroos                 Tammed               EST 895357   14:38    
   47 Tõnis Erm                      TAOK                 EST 820118   14:40    
   48 Pekka Niemi                    KanSu                FIN 1009792  14:42    
   49 Margus Hallik                  LUS                  EST 600005   14:44    

M40
9360m 10KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   50 Jüri Pärnik                    Peko                 EST 1391866  14:45    
   51 Margus Venelaine                                    EST 506002   14:47    
   52 Toomas Kreek                                        EST 2018832  14:49    
   53 Sixten Sild                    Võru                 EST 1008466  14:51    
   54 Toomas Laur                                         EST 1601998  14:53    
   55 Kaido Nurja                    OK Nõmme             EST 747474   14:55    
   56 Raul Kudre                     Peko                 EST 500752   14:57    
   57 Rain Vellerind                                      EST 897423   14:59    
   58 Veiko Pak                      Rae                  EST 305505   15:01    
   59 Egils Gruzde                   Meridians            LAT 1006151  15:03    
   60 Audrius Jurgelevičius          Elektrėnų KK         LTU 303321   15:05    
   61 Didzis Čākurs                  Naukšēni             LAT 651116   15:07    
   62 Tõnu Tänav                     Rae                  EST 227576   15:09    
   63 Saulius Jurgelevičius          Elektrėnų KK         LTU 201306   15:11    

M50
8080m 9KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   64 Sergej Sonnenberg                                   GER 6377     15:13    
   65 Martti Parve                   Peko                 EST 305488   15:15    
   66 Märt Järvik                    Okas                 EST 1000009  15:17    
   67 Raul Olesk                     Kobras               EST 1000004  15:19    
   68 Peep Eomois                    TAOK                 EST 305605   15:21    
   69 Urmas Tammemäe                 Orvand               EST 888108   15:23    
   70 Raul Laas                      JOKA                 EST 218361   15:25    
   71 Harry Veide                    LUS                  EST 520005   15:27    
   72 Paul Poopuu                    JOKA                 EST 997985   15:29    

M60
7080m 7KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   73 Ats Virumäe                    Võru                 EST 1008488  15:36    
   74 Kestutis Kviecinskas           Dainava              LTU 303414   15:38    
   75 Kalle Nelk                     Tammed               EST 1601620  15:40    
   76 Heiki Rammul                   Ilves                EST 302827   15:42    

W16
5760m 6KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   77 1 Vacant                                                NA       15:31    
   78 Doris Kudre                    Peko                 EST 2006430  15:33    
   79 Kaisa Rooba                    Rakv                 EST 997910   15:35    
   80 Marie Tammemäe                 Orvand               EST 355376   15:37    

W18
7080m 7KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   81 Kärt Kürsa                     Kobras/Põlva SK      EST 352365   15:26    
   82 Daisy Kudre                    Peko                 EST 2006431  15:28    
   83 Marianne Möller                Kobras/Põlva SK      EST 223618   15:30    
   84 Piret Pärnik                   Peko                 EST 2018986  15:32    
   85 Linda Puusalu                  Kobras/Põlva SK      EST 842669   15:34    

W21
9360m 10KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
   86 1 Vacant                                                NA       14:01    
   87 Helen Vellau                   Ilves                EST 1602764  14:03    
   88 Ingrit Kala                    Peko                 EST 2006428  14:05    
   89 Helena Heinväli                Kobras               EST 999078   14:07    
   90 Marite Kneta                   MONA                 LAT 2006256  14:09    
   91 Kaisa Pirkonen                 KuoSu                FIN 1602148  14:11    
   92 Vaida Reinartaite              OK Fortuna           LTU 1391371  14:13    
   93 Epp Käpa                       Peko                 EST 305482   14:15    
   94 Svetlana Poverina              ORIENTA-VELO         RUS 502015   14:17    
   95 Eleri Hirv                     Võru                 EST 504034   14:19    
   96 Marje Venelaine                Tammed               EST 255812   14:21    
   97 Roma Puisiene                  IOSK Budakalnis      LTU 400207   14:23    
   98 Karolina Mickeviciute          MTB-O Lithuania      LTU 999001   14:25    
   99 Maret Vaher                    Kobras               EST 505506   14:27    
  100 Marika Hara                    Koovee               FIN 1009746  14:29    
  101 Ingrid Stengård                IF Sibbo-Vargarna    FIN 750731   14:31    

W40
7080m 7KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
  102 Tea Pärnik                     Peko                 EST 305491   15:44    
  103 Dainora Samcenkiene            S-Sportas            LTU 2012329  15:46    
  104 Mare Parve                     Peko                 EST 899200   15:48    
  105 Ina Michnovič                  Elektrėnų KK         LTU 201327   15:50    

W50
5760m 6KP {Start nr:1 , to start:2300m}
Nr    Name                           Club                     Chip     S.time   
  106 Anu Pallon                     JOKA                 EST 255894   15:39    
  107 Ülle Põldoja                   Ilves                EST 305208   15:41    

TA OK Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com