Eesti MV sprint

Rocca al Mare
17.06.2005
Korraldaja: TAOK
Tõnis Erm

D16 D18 D20 D21 D35 D40 D50 H16 
H18 H20 H21 H35 H40 H45 H50 


D16 1,96km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Triin Aedmäe              Kobras          4401  00:13:20
  2. Nele Taba                 Ilves           3488  00:13:50
  3. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:14:07
  4. Hannula-Katrin Pandis     Ilves           4208  00:14:34
  5. Katrin Vinkel             West            3902  00:16:07
  6. Karmen Alnek              Võru            3134  00:16:17
  7. Jane Lauter               PV SKK          4259  00:16:23
  8. Tiina Turban              Rakv            3818  00:16:26
  9. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:16:31
 10. Teele Randman             Rakv            5486  00:16:36
 11. Britta Panker             MARU            3780  00:16:55
 12. Liisi Rist                OK Nõmme        5602  00:17:02
 13. Kerstin Uiboupin          Võru            3797  00:17:06
 14. Marta Korts-Laur          PV SKK          4255  00:17:11
 15. Maris Palopääl            Kobras          4415  00:17:17
 16. Juta Tarmak               TON             3432  00:17:26
 17. Laura Soosalu             Tammed          4326  00:17:39
 18. Ann Alice Ehala           Rae             4001  00:17:46
 19. Sigrid Ruul               JOKA            5484  00:19:00
 20. Triinu Rooni              Orvand          4198  00:19:14
 21. Tiina Alamaa              Orvand          4155  00:20:06
 22. Alina Listak              Võru            3786  00:22:44
 23. Karin Alamaa              Orvand          4157  00:27:56
     Agnes Vask                Ilves           3896  Ei start
     Heljen Sklave             Orvand          3986  Ei start
     Adele Puusalu             Kobras          4304  Ei start


D18 2,12km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Eleri Hirv                Võru            4238  00:14:03
  2. Eva Maria Ehala           Rae             3658  00:14:06
  3. Grete Gutmann             Rae             4015  00:14:13
  4. Ly Trei                   Kobras          1427  00:14:17
  5. Liina Haldna              Rae             3478  00:15:50
  6. Mariann Sulg              Orvand          3648  00:16:24
  7. Triin Johanson            Kobras          1476  00:16:30
  8. Triin Soonvald            HOK             4196  00:17:06
  9. Thea Kaljur               Orvand          3429  00:17:52
 10. Anniki Inno               Ilves           4178  00:18:01
 11. Katrin Kallisma           HOK             3909  00:18:44
 12. Katri Hirv                Võru            4239  00:19:11
 13. Kristi Alnek              Võru            3133  00:21:49
     Katri Listak              Võru            3782  Tühist.
     Birgit Albert             JOKA            3515  Tühist.
     Maarja Aan                JOKA            3529  Tühist.


D20 2,46km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kati Rooni                Orvand          3375  00:16:13
  2. Kadri Uiboupin            Võru            3374  00:19:00
  3. Tais Leontenko            SRD             3700  00:19:32
  4. Raili Raudsepp            Võru            3377  00:20:05
  5. Kaisa Rebane              Orion           4352  00:23:47
     Merliis Sulg              Orvand          3649  Tühist.
     Annika Aljas              Kose            3617  Ei start


D21 2,71km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kirti Rebane              Tammed          575   00:17:37
  2. Viivi-Anne Soots          Tammed          1003  00:17:49
  3. Maret Vaher               Kobras          1065  00:18:00
  4. Eveli Saue                Ilves           2302  00:18:04
  5. Edith Madalik             Tammed          2484  00:18:44
  6. Merike Vanjuk             Kape            859   00:19:09
  7. Siiri Mere                SRD             3739  00:19:15
  8. Elo Saue                  Ilves           1028  00:19:51
  9. Marje Venelaine           Tammed          2244  00:20:52
 10. Kristi Vassil             Ilves           557   00:21:39
 11. Liis Johanson             Kobras          1486  00:22:01
 12. Kadri Limberg             Rakv            3585  00:22:33
 13. Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  00:23:01
 14. Piret Klade               Kape            3411  00:24:11
 15. Maarja Punak              Kobras          3654  00:26:04
     Helle Trossmann           JOKA            3049  Tühist.
     Kaisa Kase                Orion           4213  Tühist.
     Tuuli Mäeots              Võru            3378  Ei start
     Ruth Vaher                Kobras          1066  Ei start


D35 2,46km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jana Kink                 Kape            2470  00:17:46
  2. Triin Vask                Ilves           485   00:18:31
  3. Helen Mast                HOK             2095  00:18:54
  4. Mare Parve                Peko            474   00:18:57
  5. Maris Roosipuu            Orion           283   00:19:15
  6. Minija Pääslane           Ilves           2016  00:19:29
  7. Meelike Pandis            Ilves           1665  00:20:29
  8. Rutti Räbovoitra          MARU            3276  00:21:02
  9. Ella Shved                SRD             996   00:22:59
 10. Kaire Vinkel              West            4224  00:23:31
     Merike Paapson            Ilves           2741  Tühist.


D40 2,12km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Pilvi-Heli Vettik         Rae             3180  00:15:44
  2. Marje Viirmann            Rakv            183   00:15:50
  3. Kersti Ehala              Rae             295   00:19:13
  4. Meeli Kerem               MARU            278   00:19:35
  5. Airi Alnek                Võru            1301  00:19:39
  6. Riina Laev                Mercury         2338  00:19:54
  7. Ülle Kadak                Lehola          705   00:22:09
  8. Koidu Laanemets           KEKRSK          1949  00:22:36
  9. Reet Johanson             Kobras          1487  00:24:17


D50 1,57km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Hille Tasa                Tammed          280   00:15:13
  2. Viiu Rebane               Orion           311   00:16:03
  3. Niina Karnit              SRD             1015  00:16:24
  4. Mare Niitsoo              TON             2298  00:17:53
  5. Malle Viilma              sk Hooler       532   00:18:00
  6. Lembe Lutterus            Orion           4212  00:19:58
  7. Karin Laine               Võru            1116  00:29:38
     Ilse Uus                  TON             300   Tühist.


H16 2,46km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Lauri Sild                Võru            3467  00:13:31
  2. Kristo Heinmann           Ilves           3767  00:13:48
  3. Kaspar Kork               Kobras          4990  00:14:12
  4. Raido Mitt                Kobras          1493  00:15:51
  5. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:16:15
  6. Priit Randman             Rakv            3980  00:16:41
  7. Sven Oras                 Ilves           3140  00:16:47
  8. Ain Roosimägi             Rakv            4466  00:17:05
  9. Sergei Rjabõshkin         SRD             5274  00:17:07
 10. Johannes Heinsoo          Ilves           4324  00:17:08
 11. Jonatan Karjus            Võru            4137  00:18:00
 12. Erki Pellja               JOKA            3043  00:18:03
 13. Kalev Ermits              Võru            3970  00:18:04
 14. Kaido Lepik               Ilves           4323  00:18:47
 15. Martin Murakas            Rakv            3992  00:19:02
 16. Rene Post                 Kobras          5142  00:19:14
 17. Taaniel Tooming           Kobras          5551  00:19:47
 18. Mihkel Viru               Orvand          4160  00:20:10
 19. Jaan Viru                 Orvand          4159  00:20:11
 20. Artur Nevinski            Võru            4371  00:20:15
 21. Kristjan Parve            Peko            1471  00:20:45
 22. Kaarel Klamas             PV SKK          6228  00:20:51
 23. Raul Reiljan              Võru            7522  00:21:02
 24. Harri Lainemäe            JOKA            7166  00:21:16
 25. Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK            4338  00:21:20
 26. Viktor Shavljuga          SRD             5276  00:21:34
 27. Björn Panker              MARU            3880  00:21:50
 28. Henri Oru                 Võru            5279  00:22:41
 29. Konstantin Korotkov       SRD             5633  00:23:32
 30. Alar Kume                 Võru            7521  00:25:10
 31. Daniel Lopez              SRD             5604  00:28:02
 32. Maksim Sokolov            SRD             4697  00:31:34
 33. Georg Onoper              Võru            4372  00:35:38
     Tõnis Tulp                Rakv            5141  Tühist.
     Kenny Kivikas             Ilves           3660  Tühist.
     Joosep Saamann            JOKA            7168  Tühist.
     Arvi Alamaa               Orvand          4156  Tühist.
     Uku Rooni                 Orvand          3376  Ei start
     Mihkel Kakko              Bona Fide       4294  Ei start
     Vadim Shved               SRD             4202  Ei start
     Siim-Tanel Sammelselg     Nõmme Suusaklub 4295  Ei start
     Edgar Gergel              SRD             4831  Ei start
     Mihkel Lang               Võru            5016  Ei start


H18 2,7km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Lauri Tammemäe            Orvand          4487  00:14:48
  2. Timo Sild                 Võru            3466  00:15:07
  3. Kaur Kase                 Võru            4191  00:15:51
  4. Martin Simpson            Kobras          1490  00:16:12
  5. Janek Lauter              PV SKK          4260  00:16:17
     Jaan Kostjukov            -               4344  00:16:17
  7. Kaarel Kure               Kobras          1421  00:16:53
  8. Rauno Jõgeva              Kobras          3437  00:18:06
  9. Kaarel Kork               Kobras          4402  00:18:27
 10. Martin Marga              Kobras          4421  00:19:03
 11. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  00:19:17
 12. Kaarel Nummert            Kape            3479  00:19:31
 13. Timur Junusov             SRD             5275  00:19:42
 14. Jaagup Truusalu           Kape            4211  00:20:23
 15. Mati Sarap                Ilves           3975  00:21:36
 16. Joonas Oja                Rakv            4283  00:21:39
 17. Toomas Sõukand            Võru            4141  00:22:00
 18. Kaspar Russak             Võru            4140  00:22:26
 19. Hannes Kerem              Orion           3361  00:23:27


H20 2,7km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Markus Puusepp            Võru            3397  00:14:16
  2. Lauri Malsroos            Tammed          3392  00:14:44
  3. Jaan Tarmak               JOKA            3201  00:14:55
  4. Kristjan Trossmann        JOKA            3045  00:15:15
  5. Mihkel Järveoja           Kobras          2790  00:15:44
  6. Ragnar Kruusla            West            3535  00:15:54
  7. Riho Taba                 Ilves           3379  00:16:26
  8. Olavi Ottas               Kobras          1430  00:16:45
  9. Veiko Kütt                Ilves           3904  00:17:13
 10. Priit Kuljus              Kobras          1423  00:17:46
 11. Timo Kaljur               Orvand          3300  00:18:19
 12. Johannes Ehala            Rae             3657  00:18:55
 13. Alar Assor                Kobras          1495  00:19:25
 14. Raiko Kaasiku             JOKA            4494  00:20:50
     Sander Vaher              Kobras          1406  Ei start


H21 3,31km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marek Nõmm                Tammed          2828  00:15:48
  2. Rene Ottesson             Lehola          45    00:16:00
  3. Andreas Kraas             Tammed          2510  00:16:30
  4. Armo Hiie                 -               660   00:16:31
  5. Erkki Aadli               Tammed          1122  00:16:33
  6. Silver Eensaar            Kobras          1145  00:16:57
  7. Alar Abram                Ilves           556   00:17:13
  8. Peeter Pihl               Tammed          3710  00:17:23
  9. Timmo Tammemäe            Orvand          4346  00:17:34
 10. Randy Korb                Peko            1067  00:18:04
 11. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  00:18:14
 12. Heiti Hallikma            Võru            1267  00:18:16
 13. Sergei Shirokov           SRD             1019  00:18:28
 14. Rein Zaitsev              Peko            493   00:19:10
 15. Raul Kudre                Peko            492   00:19:12
 16. Andre Nõmm                Orion           559   00:19:46
 17. Danilo Piht               Mercury         1976  00:20:09
 18. Tiit Tähnas               JOKA            3003  00:20:26
 19. Margus Marrandi           JOKA            1243  00:20:30
 20. Erik Aibast               Tammed          1685  00:20:57
 21. Peep Otstavel             LSF PT          4760  00:22:09
 22. Kuno Rooba                Rakv            1046  00:22:39
 23. Tarmo Kuub                -               4731  00:23:44
 24. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:25:09
 25. Lauri Olli                LSF PT          4230  00:29:29
     Mati Tiit                 Ilves           1326  Tühist.
     Tarvo Klaasimäe           Ilves           3641  Tühist.
     Margus Klementsov         Koop            3400  Tühist.
     Arbo Rae                  MARU            808   Tühist.
     Arli Mändmets             HOK             2816  Ei start


H35 2,7km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ville Vinkel              West            426   00:16:13
  2. Heigo Põld                Rae             1503  00:16:32
  3. Meelis Zimmermann         Kape            2000  00:16:59
  4. Kaido Nurja               MARU            603   00:17:12
  5. Mairolt Kakko             Bona Fide       4113  00:17:13
  6. Priit Överus              Mercury         1268  00:17:22
  7. Andres Karilaid           Mercury         1014  00:17:32
  8. Raivo Erik                Rae             1516  00:18:18
  9. Tenno Alamaa              Orvand          4102  00:18:43
 10. Sergei Shved              SRD             2489  00:18:50
 11. Neeme Loorits             Kape            1102  00:19:19
 12. Tõnu Lauter               PV SKK          3822  00:20:30
 13. Vermo Siim                MARU            1030  00:21:51
 14. Taivo Daub                Ilves           3709  00:22:00
 15. Andres Aru                -               2504  00:48:11
     Margus Andresson          -               7500  Tühist.
     Andrei Nikitin            SRD             505   Tühist.
     Paavo Rõigas              Peko            1300  Tühist.
     Lauri Lahtmäe             Kape            2017  Ei start
     Priit Pääslane            Ilves           738   Ei start


H40 2,46km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Raivo Pellja              JOKA            108   00:13:48
  2. Andres Laas               -               7534  00:13:59
  3. Tõnu Tänav                Rae             212   00:14:23
  4. Indrek Reitalu            HOK             2258  00:15:16
  5. Jüri Pärnik               Peko            486   00:15:27
  6. Veiko Pak                 Rae             285   00:15:35
  7. Vladimir Savinov          SRD             4690  00:15:44
  8. Tõnis Haldna              Rae             487   00:16:00
  9. Aivar Meindok             MARU            312   00:16:37
 10. Toomas Mast               HOK             79    00:16:47
 11. Martti Parve              Peko            275   00:16:58
 12. Ormar Lutsberg            Lehola          1972  00:16:59
 13. Indrek Jentson            Kape            4381  00:17:37
 14. Toomas Tarve              Kobras          5931  00:17:44
 15. Raivo Panker              MARU            2685  00:17:48
 16. Ülo Viru                  Orvand          2539  00:18:14
 17. Margus Sarap              Ilves           3894  00:18:19
 18. Urmas Laev                Mercury         1077  00:19:41
 19. Margus Jaanus             Koop            917   00:20:22
     Jaan Kallisma             Kape            720   Tühist.
     Margus Esnar              Rae             2276  Tühist.
     Ülo Timuska               Rae             3656  Ei start


H45 2,12km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Paul Poopuu               JOKA            361   00:13:34
  2. Eduard Pukkonen           KEKRSK          4278  00:14:00
  3. Mati Preitof              MARU            2260  00:14:10
  4. Tauno Piirikivi           Rae             215   00:14:12
  5. Maido Kaljur              Orvand          2201  00:15:54
  6. Urmas Tammemäe            Orvand          837   00:17:03
     Rein Rooni                Orvand          240   Tühist.
     Jaanus Reha               Koop            1275  Tühist.
     Andres Minn               JOKA            355   Ei start


H50 1,96km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kai Willadsen             TON             3626  00:12:37
  2. Toivo Saue                HOK             949   00:13:15
  3. Arvo Kivikas              Ilves           247   00:13:27
  4. Mati Poom                 TON             3     00:14:11
  5. Riho Männi                Lehola          902   00:14:15
  6. Rein Küttim               Orion           306   00:15:25
  7. Nikolai Järveoja          Kobras          15    00:15:35
  8. Peep Koppel               Koop            456   00:15:40
  9. Jüri Rokko                -               1240  00:17:18
 10. Tiit Koppel               Orion           455   00:17:51
 11. Tiit Kerves               HOK             109   00:17:54
 12. Ants Lindre               Orvand          840   00:17:56
 13. Jaan Orav                 TON             305   00:18:42
 14. Avo Kõrvas                Koop            126   00:19:16
 15. Agu Koppa                 -               425   00:19:54
 16. Jüri Tarmak               TON             3000  00:21:18
     Koit Paasma               Lehola          83    Tühist.
     Kulno Voolaid             Rakv            354   Tühist.
     Mati Tõnus                Orion           167   Tühist.
     Heldur Väljamäe           Orvand          836   Tühist.
     Johannes Tasa             Tammed          281   Tühist.
     Kalju Tilk                Orion           104   Tühist.
     Mati Kallemets            Okas            972   Tühist.
     Rein Indlo                KEKRSK          3282  Tühist.
     Kalle Nelk                Orion           1971  Ei start


"Võistlus 2K"17.06.2005 21:52:48 IT: TAK-SOFT 1989-2005