Tallinna MV lühirada

Rocca al Mare
31.05.2006
Korraldaja: TA OK
Ilmar Kirjanen

D14 D18 D21 D40 D50 D60 H14 H18 
H21 H35 H45 H55 H65 


D14 2,54km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Daisi Rist                -               5600  00:32:51
  2. Liisi Soots               -               6277  00:34:10
  3. Kristi Rist               -               5630  00:37:01
  4. Alina Ivanova             SRD             7532  00:51:25
  5. Ilona Romanjuk            SRD             5632  00:53:57
  6. Tanja Nepomnjashaja       SRD             5603  01:03:59
     Sofia Paes                SRD             8104  Ei start
     Anna Tkatshjova           SRD             6769  Ei start


D18 3,4km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Maria Zuravskaja          SRD             4396  00:23:17
  2. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:23:36
  3. Jane Lauter               PV SKK          4259  00:23:53
  4. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:26:16
  5. Liisi Rist                JOKA            5602  00:26:50
  6. Kristi Pellja             JOKA            3528  00:33:47
  7. Erika Raudsepp            Okas            4162  00:35:33
  8. Liina Sinijärv            Orvand          7582  00:40:12


D21 4,26km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kirti Rebane              Tammed          575   00:25:44
  2. Viivi-Anne Soots          Tammed          1003  00:25:52
  3. Ruth Vaher                Kobras          1066  00:26:17
  4. Meeli Kerem               MARU            278   00:31:31
  5. Heidi Sild                West            5592  00:32:31
  6. Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  00:33:10
  7. Thea Kaljur               Orvand          3429  00:33:14
  8. Piia Paasma               Tammed          1161  00:33:23
  9. Triina-Britt Preden       TON             1361  00:35:24
 10. Merliis Sulg              Orvand          3649  00:35:46
 11. Kadri Kuusk               Kape            1370  00:36:06
 12. Anu Koppa                 -               5376  00:36:45
 13. Ella Shved                SRD             996   00:37:20
 14. Anneli Rämmann            Germund         8644  00:43:49
 15. Elina Kutti               Orvand          9637  00:46:03
 16. Jaanika Rist              JOKA            7519  00:48:30
 17. Mari-Liis Kaljur          Orvand          7506  01:04:41
     Maarja Aan                JOKA            3529  Ei start
     Grete Gutmann             Rae             4015  Ei start


D40 3,4km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Pilvi-Heli Vettik         Rae             3180  00:23:08
  2. Riina Laev                Mercury         2338  00:26:51
  3. Inger Jalakas             KEKRSK          2843  00:27:48
  4. Koidu Laanemets           KEKRSK          1949  00:30:10
  5. Elena Kurulyuk            SRD             9119  00:33:14
  6. Ülle Raudsepp             Okas            709   00:35:51
     Mare Kitsnik              Saku            941   Ei start


D50 2,86km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ülle Kadak                Lehola          705   00:24:37
  2. Hille Tasa                Tammed          280   00:28:06
  3. Lehte Ilves               Okas            8320  01:00:28
     Niina Karnit              SRD             1015  Tühist.


D60 2,86km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ilse Uus                  TON             300   00:26:57
  2. Viiu Rebane               Orion           311   00:26:59
  3. Kiira Tarassova           TON             700   00:29:29
  4. Malle Viilma              Hooler          532   00:31:51
  5. Urvi Sarv                 Orion           222   00:33:06
  6. Ülle Mõistlik             Orion           389   00:36:34
  7. Mari Kõrvas               Koop            3187  00:38:46
  8. Maimu Tornberg            Koop            428   00:47:51


H14 2,61km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sergei Rjabõshkin         SRD             5274  00:13:50
  2. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:14:21
  3. Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK            4338  00:17:17
  4. Ingmar Daub               Ilves           4112  00:19:34
  5. Taavi Kiisler             Orion           4695  00:20:49
  6. Deniss Shved              SRD             3872  00:25:22
  7. Vadim Shved               SRD             4202  00:27:24
  8. Maksim Sokolov            SRD             4697  00:28:02
  9. Daniel Lopez              SRD             5604  00:29:37
 10. Anton Shved               SRD             3888  00:31:10


H18 4,69km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Joosep Saamann            JOKA            7168  00:31:11
  2. Martin Murakas            Rakv            3992  00:31:48
  3. Jaan Viru                 Orvand          4159  00:35:00
  4. Erki Pellja               JOKA            3043  00:35:37
  5. Marek Karm                Tallinna Reaalk 9134  00:35:53
     Viktor Shavljuga          SRD             5276  Ei start
     Konstantin Korotkov       SRD             5633  Ei start
     Priidu Lepp               -               8440  Ei start
     Edgar Gergel              SRD             4831  Ei start
     Edgar Serov               SRD             8113  Ei start


H21 5km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Armo Hiie                 -               660   00:24:21
  2. Erkki Aadli               Tammed          1122  00:24:26
  3. Kristjan Trossmann        JOKA            3045  00:25:25
  4. Silver Eensaar            Kobras          1145  00:26:13
  5. Alari Kannel              Rae             322   00:26:30
  6. Erik Aibast               SK Saue tammed  1685  00:27:02
  7. Raivo Reiman              M.A.R.U.        634   00:27:09
  8. Andreas Kraas             Tammed          2510  00:27:11
  9. Janek Lauter              PV SKK          4260  00:27:23
 10. Peep Otstavel             LSF PT          4760  00:27:27
 11. Danilo Piht               Mercury         1976  00:27:56
 12. Margus Marrandi           JOKA            1243  00:28:18
 13. Margus Klementsov         Koop            3400  00:28:27
 14. Sergei Shirokov           SRD             1019  00:28:41
 15. Johannes Tasa             Tammed          281   00:29:28
 16. Siim Valgeväli            -               5566  00:30:10
 17. Arvo Ambel                -               3737  00:30:15
 18. Mati Korrol               Mercury         2202  00:30:28
 19. Lauri Olli                LSF PT          4230  00:30:44
 20. Tanel Saue                Mercury         1900  00:30:57
 21. Tarmo Kuub                -               4731  00:32:20
     Raivo Pellja              JOKA            108   00:32:20
 23. Erki Kriks                Rakv            1821  00:33:15
 24. Risto Kiilberg            LUS             2886  00:33:25
 25. Vello Solna               Peko            495   00:33:34
 26. Urmas Lõiv                Mercury         8248  00:34:48
 27. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:37:42
 28. Toomas Tiivel             Ilves           1974  00:37:50
 29. Siim Lannes               Norma           4524  00:37:57
 30. Raimo Kleinert            -               4877  00:38:16
 31. Hannes Kerem              Orion           3361  00:39:35
 32. Aleksei Komarov           -               2493  00:44:11
 33. Risto Agu                 -               4505  00:44:57
 34. Rainer Rannala            -               9024  00:45:21
 35. Hannes Verlis             -               8780  00:46:45
 36. Marko Süld                -               8818  00:48:18
 37. Kuldar Kutti              Orvand          8980  01:26:45
     Timmo Tammemäe            Orvand          4346  Ei start
     Jaan Tarmak               JOKA            3201  Ei start


H35 4,69km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Andrei Nikitin            SRD             505   00:24:23
  2. Vladimir Savinov          SRD             4690  00:26:52
  3. Paavo Rõigas              Peko            1300  00:27:36
  4. Neeme Loorits             Kape            1102  00:28:00
  5. Lauri Lahtmäe             Kape            2017  00:28:33
  6. Andres Karilaid           Mercury         1014  00:28:36
  7. Dmitri Shved              SRD             1029  00:29:01
  8. Mairolt Kakko             Bona Fide       4113  00:29:23
  9. Roman Shved               SRD             999   00:29:43
 10. Sergei Shved              SRD             2489  00:29:57
 11. Taivo Daub                Ilves           3709  00:30:17
 12. Margus Andresson          -               7500  00:30:43
 13. Ülo Viru                  Orvand          2539  00:31:25
 14. Indrek Reitalu            HOK             2258  00:31:57
 15. Raivo Erik                Rae             1516  00:32:19
 16. Kaido Nurja               MARU            603   00:32:55
 17. Vladislav Pahhomenkov     SRD             4293  00:34:10
 18. Urmas Laev                Mercury         1077  00:34:32
 19. Jaan Olvet                Rakv            1045  00:36:51
 20. Hillar Nikkari            SK RT           1716  00:38:05
 21. Margus Jaanus             Koop            917   00:45:17
     Priit Överus              Mercury         1268  Tühist.
     Veikko Tamlak             Kape            1053  Ei start
     Raul Reiman               MARU            635   Ei start
     Jaanus Soots              -               602   Ei start


H45 3,57km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jaanus Reha               Koop            1275  00:19:16
  2. Andres Laas               HOK             7534  00:19:55
  3. Eduard Pukkonen           KEKRSK          4278  00:19:57
  4. Andres Minn               JOKA            355   00:22:04
  5. Maido Kaljur              Orvand          2201  00:22:10
  6. Kai Willadsen             TON             3626  00:24:12
  7. Kalev Ruberg              Saku            423   00:24:22
  8. Urmas Tammemäe            Orvand          837   00:24:40
  9. Tõnu Loog                 Kobras          1169  00:27:47
 10. Kalmer Keevend            JOKA            73    00:29:50
     Andrus Sipsaka            KEKRSK          2854  Ei start
     Märt Järvik               Kose            1772  Ei start


H55 3,4km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Riho Männi                Lehola          902   00:20:23
  2. Rein Unt                  TON             320   00:21:42
  3. Ülo Vainura               Tammed          188   00:23:00
  4. Mati Kallemets            Okas            972   00:23:05
  5. Rein Hanstein             Okas            3277  00:24:25
  6. Rein Küttim               Orion           306   00:24:31
  7. Avo Kõrvas                Koop            126   00:25:16
     Kalle Nelk                Orion           1971  00:25:16
  9. Mati Poom                 TON             3     00:25:44
 10. Tiit Ploompuu             Hooler          3512  00:29:26
 11. Agu Koppa                 -               425   00:29:40
 12. Ilmar Mõistlik            Orion           149   00:29:47
 13. Jüri Tarmak               TON             3000  00:35:41
     Heldur Väljamäe           Orvand          836   Ei start


H65 2,86km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kalju Tilk                Orion           104   00:21:14
  2. Enno Lelumees             Saue            262   00:21:52
  3. Mati Tõnus                Orion           167   00:24:38
  4. Jaan Orav                 TON             305   00:25:26
  5. Riho Kilp                 Saue Tammed     189   00:25:30
  6. Edgar Tammik              Orion           101   00:29:14
  7. Juho Heinrand             Norma           2809  00:29:46
  8. Feliks Kipper             Orion           913   00:37:28


"Vőistlus 2K"31.05.2006 21:24:05 IT: TAK-SOFT 1989-2005