Kuidas koostada ETF granditaotluse jaoks CV?

 

CV lisamine ETF granditaotlusele koosneb kahest etapist:

  1. CV andmete koostamine/värskendamine:
  2. CV avalikustamine ETF taotluse jaoks

 

 

CV koostamiseks/värskendamiseks tuleb kõigepealt valida ekraani vasakus servas olevast menüüst „Minu CV“ ning  uuendada seal olev info.

 

Enamikul juhtudest näete oma CVd eeltäidetud kujul. See on siis info, mis on üle toodud ERISest, v.a. publikatsioonid. Kontrollige kõik CV koostamise lehed ning parandage. Kindlasti tuleks üle vaadata teenistuskäigu aastad, sest seal on paljudel juhtudel ühesugune arv 2005, osa varasemaid teenistuskohti võib olla ka puudu. ETISe arendajad on öelnud, et info ületoomine ERISest polnud kvaliteetne ning see kontrollitakse veel üle ja parandatakse, kui inimesed ei ole ise vahepeal CVd muutnud. Kahjuks ei jõua nad seda teha enne ETF taotluste esitamise tähtaega.

 

Igal lehel tehtud muudatuste järel tuleb vajutada nupule „Salvesta“, muidu ei lähe muudatused andmebaasi. Õnneks süsteem ka hoiatab, kui tahate minna teisele lehele ning vahepeal tehtud töö on veel salvestamata.

 

CV avalikustamise ja CV tükkimise lehed ei oma ETF taotluste puhul tähtsust, neid on vaja selleks, et määrata, milliseid andmeid oma CVst lubate näidata avalikus ETISe osas (nn Eesti Teadusportaalis) ning määrata, milliseid andmeid trükkida, kui tahate ise oma CV kellelegi paberil esitamiseks trükkida.

 

Publikatsioonide osa CV genereeritakse automaatselt teadustegevuse alambaasist, kus tuleb teha vajalikud muudatused (vt Publikatsioonide haldamisest ETISes).

 

Pange tähele, et CV on tarvis koostada/värskendada nii eesti kui inglise keeles!

 

CV avalikustamine ETF taotluse jaoks toimub ETF taotluse lehel. Selleks avage tegemisel olev taotlus ning siis vastavalt Eesti- või ingliskeelne CV leht. Seal näete kogu infot, mis teie CV jaoks on ETISel kasutada. Teie asi on siin nüüd linnukesega märkida need väljad, mida soovite ETF taotluse CVsse panna.

 

Lõpuks tuleb teha ka linnuke kasti „Kinnitan CV“ ning salvestada.