CIDEC    
ÜIK
Estonian Winter Schools in Computer Science    
Eesti arvutiteaduse talvekoolid
EWSCS 2002
EATTK 2002

7th Estonian Winter School in Computer Science (EWSCS)
VII Eesti Arvutiteaduse Talvekool (EATTK)

Palmse, Estonia
March 3 - 8, 2002

AGENDA


 

Sunday, March 3

Pühapäev, 3. märts

17.00 Departure from Inst. of Cybernetics Ärasõit KübI juurest
17.15 Departure from Bus Terminal Ärasõit Bussijaama juurest
~18.45ArrivalSaabumine
19.00 Dinner Õhtusöök

 

Monday, March 4

Esmaspäev, 4. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
08.50 Opening Avamine
09.00 - 10.30 Heikki Mannila "Combinatorial problems in data mining I" (details)
10.30 - 10.50 Coffee break Kohvipaus
10.50 - 12.20 Helmut Schwichtenberg "Extracting Programs From Proofs I" (details)
12.30 Lunch Lõunasöök
14.30 - 16.00 Heikki Mannila "Combinatorial problems in data mining II" (details)
16.00 - 16.20 Coffee break Kohvipaus
16.20 - 17.50 H. Peter Gumm "Universal coalgebra: a theory of state-based systems I" (details)
19:00 Evening Meal and Discussions Õhtusöök ja diskussioonid

 

Tuesday, March 5

Teisipäev, 5. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 - 10.30 Heikki Mannila "Combinatorial problems in data mining III" (details)
10.30 - 10.50 Coffee break Kohvipaus
10.50 - 12.20 H. Peter Gumm "Universal coalgebra: a theory of state-based systems II" (details)
12.30 Lunch Lõunasöök
14.30 - 16.00 Yuri Matiyasevich "Hilbert's tenth problem I" (details)
16.00 - 16.20 Coffee break Kohvipaus
16.20 - 17.10 Students' presentations:
Matteo Viale A binary modal logic for the intersection types (abstract)
Falk Bartels Categorical Modelling of GSOS Rules (abstract)
17.10 - 17.20 Break Paus
17.20 - 18.10 Students' presentations:
Vahur Kotkas Structural Synthesis of Programs for Java (abstract)
19:00 Evening Meal and Discussions Õhtusöök ja diskussioonid
20:00 ... Sauna Saun

 

Wednesday, March 6

Kolmapäev, 6. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 - 15.30 Excursion:
(Purtse vassal castle, step bank at Ontika, Valaste waterfall,
Jõhvi, Kuremäe Orthodox Convent, lunch at the convent)
15.30 - 17.00 Helmut Schwichtenberg "Extracting Programs From Proofs II" (details)
17.00 - 17.20 Coffee break Kohvipaus
17.20 - 18.50 Yuri Matiyasevich "Hilbert's tenth problem II" (details)
19.00 Evening meal and discussions Õhtusöök ja diskussioonid

 

Thursday, March 7

Neljapäev, 7. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 - 10.30 H. Peter Gumm "Universal coalgebra: a theory of state-based systems III" (details)
10.30 - 10.50 Coffee break Kohvipaus
10.50 - 12.20 Helmut Schwichtenberg "Extracting Programs From Proofs III" (details)
12.30 Lunch Lõunasöök
14.30 - 16.00 Yuri Matiyasevich "Hilbert's tenth problem III" (details)
16.00 - 16.20 Coffee break Kohvipaus
16.20 - 17.35 Students' presentations:
Sven Laur Convolution rings and related crypto schemes (abstract)
Jan Willemson An efficient algorithm for generating time-stamping schemes (abstract)
Oleg Mürk Distributed Time-Stamping (abstract)
17.35 - 17.45 Break Paus
17.45 - 18.35 Students' presentations:
Juhan Ernits Model Checking Embedded Control Systems (abstract)
Raul Savimaa Modelling of Organisations Using Agents (abstract)
19:00 ... Bus to Dinner at Altja Tavern Bussiga pidulikule õhtusöögile Altja kõrtsis

 

Friday, March 8

Reede, 8. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 - 10.30 Yuri Matiyasevich "Hilbert's tenth problem IV" (details)
10.30 - 10.50 Coffee break Kohvipaus
10.50 - 12.20 H. Peter Gumm "Universal coalgebra: a theory of state-based systems IV" (details)
12.20 - 12.30 Closing Lõpetamine
12.30 Lunch Lõunasöök
14.00 Departure Ärasõit

http://www.cs.ioc.ee/yik/schools/win2002/

Modified Monday, Oct 12, 2015 at 17:19 EEST+0300 by monika@cs.ioc.ee